ساخت پایه ترافیکی و علائم راهنمایی رانندگی

گروه صنعتی افروز سازنده انواع پایه ترافیکی (پایه تابلو مسیر نما) و پیشگام در ساخت پایه ترافیکی و علائم راهنمایی رانندگی جاده ای، که این دسته از محصولات به منظور نصب علائم ، نشانه ها ، تابلو راهنمایی و رانندگی و دوربین در معابر مورد استفاده قرار می گیرد . شرکت افروز ایلام ، با ارایه پایه ترافیکی و پایه تابلو مسیر نما  و علائم راهنمایی رانندگی جاده ای نیازمندیهای لازم در مورد نصب علائم ترافیکی یاد شده را مرتفع می سازد.

طراحی این پایه ها به همراه بازوهای بلند کمک می نماید تا نصب علایم بر روی پایه ها به سهولت انجام پذیرد .

ویژگی علائم راهنمایی و رانندگی و پایه ترافیکی

     ♦   دامنه کاربرد : کلیه معابر

     ♦   ارتفاع : ۳ تا ۳۰ متر

     ♦   شکل مقطع : چند وجهی ، دایره ای

     ♦   اتصال قطعات : جوشکاری ، تداخلی ، پیچ و مهره

     ♦   پوشش : رنگ، گالوانیزه گرم ، گالوانیزه گرم و رنگ

     ♦   مشخصات الکتریکی : دارای پیچ ارت ، دارای دریچه دسترسی ، قابلیت تعبیه صفحه نگهدارنده جعبه برق

معمولا پایه های ترافیکی در سه دسته اصلی شامل: دروازه ای (گاباری) ، صلیبی و کنسولی تقسیم بندی می شوند که در ابعاد مختلف و با طول بازوی متنوع در  شرکت افروز ایلام ساخته می شود .

توانمندی های طراحی و تولید پایه ترافیکی (پایه تابلو مسیر نما)

– امکان طراحی و تولید پایه ترافیکی و علائم ترافیکی با ارتفاع ۶ متر و کنسول تا ۱۵ متر به صورت تک پایه

– امکان طراحی و تولید پایه نصب دوربین مطابق با مشخصات دوربین

– امکان طراحی و تولید پایه های چند منظوره

 گاردریل و هندریل

نرده های حفاطتی گاردریل و هندریل حفاطهای کنار جاده و خیابان جهت امنیت ماشین ها و افراد می باشد. این شرکت سازنده گاردریل و هندریل و نصب گاردریل و نصب هندریل و بارزومه قوی آمادگی نصب گاردریل و نصب هندریل  در سرارسر ایران را دارد.

گاردریل

به حفاظ‌های کنار جاده‌ای و میان جاده‌ای می‌گویند که از خارج شدن وسائل نقلیه و سقوط در پرتگاه و از بروز حوادث جاده‌ای و خسارت و تلفات جلوگیری می‌کند. کاربرد دیگر گاردریل جداکردن ترافیک جهت‌های مختلف یک بزرگراه است . گاردریل سپری می باشد بطول ۴۲۰ سانتیمتر و طول مفید ۳۸۰ سانتیمتر و عرض گسترده ۴۸ سانتیمتر و عرض فرم دهی ۳۳ سانتیمتر و از ورق ST37 ضخامت ۳ میل توسط شرکت افروز ایلام ساخته می شود و پوشش آن فقط از نوع گالوانیزه می باشد که روی پایه ۱۵۰ سانتیمتری از ناودانی ۱۴ با ضخامت ۶ میل که دارای پوشش رنگ می باشد نصب می گردد.

در حالت عادی درهر ۳۸۰ سانتیمتر یک ستون نصب می گردد امادرحالت دوبل در هر ۳۸۰ سانتیمتر یک ستون اضافه می گردد .

هندریل

نرده ایمنی عابر پیاده بوده که بر روی پلهای سواره رو با استفاده از لوله های محکم توسط شرکت افروز ایلام نصب میگردد . بسته به موقعیت مکانی و نقشه های طراحی شده معمولا از ستون هایی از ورق ۱۰ میلST37 و لوله های ۳ اینچ و ۴ اینچ ساخته می شود که لوله ها به دو طریق بست یا مونتاژی نصب می گردند و پوشش آن همیشه بصورت رنگ می باشد .